O NÁS

Jmenuji se Jaroslav Frais a asi od roku 2008 postupně rozvíjím myšlenku vývoje a výroby specifické konstrukce motocyklu s přední dvoukolovou úzkorozchodnou podélně výkyvnou nápravou. Tento motocykl jsem se rozhodl vyvinout s elektrickým pohonem.
Jakmile jsem zjistil, že na celosvětovém trhu výkonný a zároveň lehký elektromotor, který by byl vhodný k umístění do ráfku kola motocyklu, jak je v mé koncepci od začátku záměrem, prakticky neexistuje, a jelikož mne tato oblast rovněž velmi zajímala, začal jsem takový motor sám také vyvíjet a v oblasti magnetického pole, které mě uchvátilo, jsem se stal specialistou.
Postupně se do projektů připojují další kolegové a partneři, se kterými intenzivně spolupracujeme na vývoji konečných produktů vycházejících z našich projektů – projekt TiltingVehicle a projekt FraisMotor.
Naším zaměřením se stává specializace na vývoj elektromotorů s našimi aplikovanými technologiemi zvyšující hustotu výkonu a účinnosti, primárně pro potřeby elektromobility, podle specifických požadavků zákazníka.

eon_ega_2018_pecet_012